wtorek, 5 września 2017

BOWLELOVE -Dawid Bez


Tytuł:BOWLELOVE
Autor:Dawid Bez
Wydawnictwo:Buchman
ISBN:978-83-280-4603-0
Okładka:miękka
Cena katalogowa 39,99
Liczba stron:186
Moja ocena:5/6

BOWLOVE to już trzeciapo SAŁATLKOVE i ŚNIADANLOVE kulinarna propozycja Davida Beza.     Zdrowe odżywianie od pewnego czasu jest na topie. Zewsząd wołają do nas slogany o zdrowym odżywianiu i bycie fit.Nie ma w tym nic złego,ale by zadbać o swoje ciało i zdrowie trzeba wiedzieć jak to zrobić.Z pomocą przychodzi nam David Bez.
    David Bez to popularny bloger kulinarny oraz właścicielem restauracji w Londynie-Neal's Yard.Jest osobą ,która w swojej kuchni najbardziej ceni zdrową i jak najmniej przetworzoną żywność.Prosto,zdrowo i szybko to kluczowe aspekty książki.
     Przepisy, jakie autor nam proponuję to dania Bowl Food jedzenie w miskach.Jest to bardzo prosty sposób przygotowania posiłków niezależnie czy jest to śniadanie,obiad czy kolacja.Nic nas nie ogranicza jedynie nasza wyobraźnia.
Miski opierają się na 6 składnikach baza,warzywa,białka,topingi,świeże zioła i płyn, Brzmi skomplikowanie,ale na pozór jest to bardzo proste.Zawarte w książce przepisy nam w tym bardzo mocno ułatwiają.
   Zasadą,którą kieruję się autor kulinarny, jest dość ciekawa i z chęcią ją wypróbuję.Książka jest dopracowana w stu procentach, każdy szczegół jest przemyślany.Dużą uwagę zwróciłam na ilustrację,które kuszą czytelnika do gotowania,a przede wszystkim do wykonania kroku w stronę zdrowego trybu życia.Zachęcam serdecznie do sięgnięcia po poradnik kulinarny.


Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu

Znalezione obrazy dla zapytania buchmann

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz