czwartek, 28 września 2017

Psychologia zmiany, czyli jak skutecznie prowadzić szkolenia zarządzać grupami i występować przed publicznością-Mateusz Grzesiak

Znalezione obrazy dla zapytania Psychologia zmiany, czyli jak skutecznie prowadzić szkolenia zarządzać grupami i występować przed publicznością

Tytuł:Psychologia zmiany, czyli jak skutecznie prowadzić szkolenia zarządzać grupami i występować przed publicznością
Autor:Mateusz Grzesiak
Wydawnictwo:Helion SA
ISBN:978-83-246-760-6
Cena katalogowo:49,00 zł
Okładka:twarda
Liczba stron:375
Moja ocena:5/6
 


    Dojście do równowagi emocjonalnej i zawodowej to długa,żmudna i ciężka praca.By dojść do takiego miejsca,kiedy jesteśmy spełnieni potrzebujemy pomocy ,specjalisty. Wykwalifikowanego nauczyciela,który pokaże nam w jaki,sposób dojść do upragnionego celu.Z pomocą przychodzi nam Mateusz Grzesiak.
   Wiedza to za mało trzeba ją jeszcze w odpowiedni sposób przekazać tak,by słuchacze wynieśli jak najwięcej wartościowych słów.Mateusz Grzesiak jest odpowiednią osobą,która ma dość duże doświadczenie właśnie w tej dziedzinie.
Grzesiak jest ma na swoim koncie przemówienia w Oxfordzie.Wykładał w siedmiu językach i prowadził międzynarodowe badania naukowe.Swoją postacią i autentyzmem daje szansę na to ,że każdy jest w stanie osiągnąć ,to o czym marzy.
   W poradniku znajdziemy wachlarz wskazówek odnośnie zarządzania grupami i występowaniem publicznym,co dla niektórych jest dużym wyzwaniem.Komunikacja między słuchacz-nauczyciel jest ważna i pomimo chęci nie zawsze wszystko układa się po naszej myśli.
W poradniku odnajdziemy między innymi wskazówki;
Jak umiejętnie prowadzić występowania publiczne
Jak przekazywać emocje i uczucia
Komunikacja werbalna i niewerbalna


   Książka jest ciekawą pomocą naukową dla praktykujących już psychologów coachów czy wykładowców.Pozwalająca na doszlifowanie swoich umiejętności tak by ,być w stu procentach móc się realizować w swojej pracy.Wielkim plusem są ćwiczenia,które ugruntują zapoznaną teorię.Jeśli miałabym się do czegoś doczepić to na pewno ilustracje,jak na cenę książki powinny być one bardziej czytelne :)niemniej jednak kolejna książka Mateusza Grzesiaka daje nam kolejną skarbnice wiedzy,by stać się idealną wersją siebie.
Polecam serdecznie.


Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu

Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo sensus

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz