wtorek, 26 września 2017

Dieta dla sportowców wytrzymałościowych.Wydanie III-MONIQUE RAYAN


Znalezione obrazy dla zapytania Dieta dla sportowców wytrzymałościowych.Wydanie III-MONIQUE RYAN
Tytuł:Dieta dla sportowców wytrzymałościowych.Wydanie III
Autor:MONIQUE RAYAN
Wydawnictwo:Helion SA
ISBN:978-83-283-2539-5
Cena katalogowo:49,00 zł
Okładka:miękka
Liczba stron:424
Moja ocena:5/6

Popraw jakość treningów i zwiększ swoją wydolność!

    Od roku jestem trenerem personalnym i wiem jak zdrowe odżywianie,przy uprawianiu sportu jest bardzo ważne.Wysiłek fizyczny ma to do siebie,że trzeba regularnie nawadniać i odpowiednio odżywiać.Niedobór jakiekolwiek witaminy sprawia,że nasz organizm nie jest wstanie zregenerować się na tyle,by mieć energię na kolejny wysiłek.
   Bycie sportowcem nie jest łatwe tym bardziej, utrzymywanie zdrowego stylu życia,przy złych nawykach jest to na prawdę trudne.By zacząć dbać o swoje nawyki żywieniowe,trzeba mieć jakąkolwiek wiedzę odnośnie jedzenia,witamin i pracy metabolizmu,tak by nie zrobić sobie krzywdy.Tym bardziej na samym początku naszej przygody ze sportem.By mięć odpowiednią wiedze na temat przedstawiam Wam nowość wydawniczą Dieta dla sportowców wytrzymałościowych wydanie trzecie.
    Poradnik został napisany przez sportową dietetyczkę Monique Ryan,która burzy stereotypy odnośnie odżywiania i przedstawia nowe zaktualizowane wskazówki poparte naukowymi badaniami.Dzięki poradnikowi czytelnik jest w stanie poprawić jakość swoich treningów i wydolności.W książce zajdziemy również aktualizację zasad zdrowego odżywiania,proporcję posiłków.Zakres wiedzy w tym wydaniu jest szalenie szeroki i każdy jestem pewna tego znajdzie coś dla siebie.
Moim zdaniem nie jest to tylko książka stricte dla sportowców,ale tak naprawdę dla wszystkich ludzi,którzy pragną zmienić swoje życie.Polecam serdecznie.

Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu


 Znalezione obrazy dla zapytania sensus

3 komentarze:

  1. Dieta w przypadku aktywności fizycznej jest niesamowicie ważna, dlatego ja swoim sportowcom polecam jabłczan kreatyny dla sportowców, który jest moim ostatnim odkryciem. Posiada mnóstwo wartości odżywczych, które są tak bardzo istotne w diecie sportowej ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jabłczan kreatyny dla sportowców poleca mi coraz to więcej znajomych. Co wy o tym myślicie? Słyszał ktoś o tym produkcie?

    OdpowiedzUsuń
  3. Dieta dla sportowców wcale nie jest taka prosta. Mam sportowca w domu i ta ich dieta jest naprawdę bardzo wymagająca.

    OdpowiedzUsuń