sobota, 20 października 2018

#girlstalk-Karolina Cwalina-Stępniak i Paulina Klepacz

Znalezione obrazy dla zapytania #girlstalkTytuł:#girlstalk
Autor:Karolina Cwalina-Stępniak i Paulina Klepacz
Wydawca:Sensus
ISBN:978-83-284-4498-3
Okładka:miękka
Cena katalogowa:49 zł
Ilość stron:366
Moja ocena:5/6    Dziewczyny,rozmowy,życieNikt nigdy nie mówił,że życie jest łatwe. Na każdym etapie każdy człowiek musi zmierzyć się z pewnymi urokami życia. Bywa,że uroki wcale nie muszą być piękne,a są wstanie nas przytłoczyć.Niezależnie od płci i wieku zastanawia się co dalej.Kiedy stoimy na rozdrożu zwykłe czynności i podejmowanie prostych decyzji sprawia trudność to czas ,by się zastanowić nad życiem.Z pomocą przychodzi nam książka #girlstalk autorstwa Karoliny Cwalina i Pauliny Klepacz.

Gdy mamy jakiś problem szukamy pomocy u bliskich czy też w internecie.Chcemy tak po ludzku pogadać i pomarudzić.Autorki wyszły na przeciw i stworzyły odpowiedzi na dręczące nas kobiety problemy w jeden książkowy zbiór.Mimo tego ,że każda kobieta jest inna,tak podobne problemy może mieć każda z nas.

Praca,samorealizacja czy związki na odległość to szczyt góry lodowej prawdziwego życia. Z wszystkim trzeba się zmierzyć.

Każdy aspekt został przez autorki szeroko opisany.Książka po części jest w formie wywiadu co sprawia,że możemy się wczuć w emocje każdej z nich.Wypowiedzi kobiet mają sprawić ,ze nabierzemy wiatr w żagle,by nie siedzieć cicho ,a wziąć swoje życie w garść!

Trzymając książkę w ręku,czytelnik ma wrażenie,że wszystko zostało dopracowane od początku do końca.Jest to ogromny plus.Dziewczyny zrobiły kawał,świetnej roboty..Zagłębiając się w książkę ,miałam wrażenie,jakby Karolina i Paulina siedziały obok mnie jak najlepsze przyjaciółki i motywowały do życia.

Wiadomo nie ma złotej recepty na szczęście i na spełnianie marzeń ,jeżeli siedzimy przed telewizorem.Autorki nie wskażą palcem co możesz zrobić,wskaże jedynie wskazówki,uspokoją i dają nadzieję,że będzie dobrze.Książę gorąco polecam młodym kobietką,które wchodzą w dorosłe życie,a także tym kobietą ,które chcą zacząć godne życie.


Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu

Znalezione obrazy dla zapytania edipresse


1 komentarz:

  1. "#girlstalk" to książka, po którą zdecydowanie warto sięgnąć. Inspiruje, motywuje, poprawia humor, a autorki faktycznie stają się przyjaciółkami czytających. Polecamy! :)

    OdpowiedzUsuń