czwartek, 18 października 2018

Listy sprzed lat-Roma J.Feszer

Znalezione obrazy dla zapytania Listy sprzed lat-Roma J.FiszerTytuł:Listy sprzed lat
Autor:Roma J.Fiszer
Wydawca:Edipresse
ISBN:978-83-8117-748-1
Cena katalogowa:39,90 zł
Okładka:miękka ze skrzydełkami
Moja ocena:6/6Zawód w przyjaźni sprawia,że trudno jest odzyskać wzajemne zaufanie...


To jak ważna jest przyjaźń wiedzą tylko osoby,które tego doświadczyły. By stworzyć piękną relację trzeba wiele lat by wyrzeźbić w sobie zaufanie do drugiej osoby. Czasami przyjaźń jest wystawiana na próbę. Od trudnych wydarzeń zależy w jakim kierunku pójdzie przyjaźń. Jak było w przypadku bohaterów. Już opowiadam.

Iwona i Ewa to wieloletnie przyjaciółki,które poznały się jeszcze na studiach.Od czasu ich poznania wiele się zmieniło.Obydwie są zamężne,Iwona doczekała się syna Patryka. Wydawało ,by się że mają wszystko siebie i rodzinę. Jednak nie zawsze wszystko wygląda tak jak nam się wydaję.

Zmierzenie się z dorosłym życiem nie jest proste,gdy w grę wchodzą zdrady i emocje tak jak było z bohaterkami. Iwona i Ewa to kobiety ,które w przeszłości podejmowały decyzje niezgodne z ich uczuciami.Robiły to,po tak wypadało.

Wraz z upływem lat ,przeszłość zaczęła wracać.Pojawia się walka o życie ,a także ktoś kto kiedy był ważny dla jednej z nich.Arthur przeszłość z Anglii ,ale gdy zostają po latach listy warto po nie sięgnąć. Poczuć emocje,które były w głębi schowane.

Już teraz mogę powiedzieć,że ta książka jest dla mnie numerem jeden tego roku. Przepiękna powieść o przyjaźni dwóch kobiet.O miłości,której się nigdy nie zapomina.Książka  ukazuję piękny przekaz,że nigdy nie jest za późno by walczyć o swoje  szczęście. Autorka ukazuję cienie i blaski przyjaźni.Powieść mnie głęboko oczarowała. Gorąco polecam!Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu

Znalezione obrazy dla zapytania edipresse

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza