poniedziałek, 22 października 2018

Kalendarz 2019 autorstwa Magdaleny Kanoniak Radzkiej
Kalendarz 2019 autorstwa Magdaleny Kanoniak Radzkiej Nowy rok zbliża się wielkimi krokami,a co za tym idzie pojawiają się na rynku kalendarze.Z tej okazji przychodzę do Was z recenzją kalendarza autorstwa Magdaleny Kanoniak.Magda w mediach jest znana jako Radzka.Polska youtuberka,o której zrobiło się głośno za sprawą jej kanału na YouTube o nazwie raadzka. Dziewczyna robi oszałamiające wrażenie na swoich widzach.Magdalena Kanoniak poszerzyła swoją działalność twórczość i stworzyła już swój drugi kalendarz dla kobiet.

Zajrzyjmy co znajduję się w kalendarzu.
Kalendarz jest rozmiarów jak standardowy zeszyt w twardej oprawie z gumką.Dla posiadaczek małych torebek może być to małym problem.Stworzony jest w eleganckim stylu,dla kobiet lubiących mode i elegancki styl. Sądzę,że żadna elegancka kobieta nie powstydziłaby się wyjąć takie cudo z torebki.Wielkim plusem kalendarza jest to,że można zacząć używać go już w grudniu.Wygodny sposób dla kobiet,które realizują swoje plany na przełomie grudnia/stycznia.Piękne ilustrację dodają szyku kalendarzowi,co sprawia że jest jedyny w swoim rodzaju.


Strony kalendarza są przestronne.Stronice zawierają dużo miejsca na notatki,co jest wielkim plusem dla zapracowanych kobiet.Na niektórych stronach pojawiają się również  luźne notatki Radzkiej.

Znalezione obrazy dla zapytania kalendarz 2019 radzkiej


Kalendarz na pewno zostanie moim ulubionym i nie będę rozglądać się za innym.Jeśli szukacie coś nietuzinkowego i kobiecego sądzę,że będzie dla Was odpowiedni.Cena kalendarza stacjonarnie wynosi 39,90 zł. Sądzę,że cena jest warta jakości.                 Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu i Pani Justynie 


Znalezione obrazy dla zapytania septem  wydawnictwo

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza