wtorek, 6 września 2016

Hard Beat.Taniec nad otchłanią-K.Bromberg

Znalezione obrazy dla zapytania Hard Beat.Taniec nad otchłanią-K.Bromberg
Tytuł:Hard Beat.Taniec nad otchłanią
Seria:Drien
Autor:K.Bromberg
Wydawnictwo:Editio
ISBN:978-83-287-1877-9
Data premiery:12.10.2016
Ilość stron:352
Moja ocena:5/6


   Niektórzy ludzie twierdzą,że nie można zmienić swojego losu,le ja jestem żywym dowodem na to,że można.Jeśli nie podoba ci się zakończenie, zmień je.
   Taniec nad otchłanią to tom 7 serii Draven. Miałam okazję przeczytać każdą z nich i każda zadziwiła mnie zupełnie czymś innym.Tym razem w powieści odnajdziemy tęsknotę,ból i cierpienie.
  Tanner główny bohater uwielbia adrenalinę wszystko, co niebezpieczne.Tanner uwielbia życie na krawędzi,które daje mu poczucie wolności.Od zawsze jego pasją była fotografia.Robiąc zdjęcia w niebezpiecznych miejscach, dawało mu zawodowe spełnienie. Wszystko się zmienia podczas jednej z wypraw, gdzie ginie jego ukochana narzeczona Stella.By zapomnieć o bólu i Stelli,która była miłością jego życia, popycha się w natłok obowiązków,które wcale nie należą do tych bezpiecznych. 

  W zapomnieniu o tragedii pomaga mu kobieta o imieniu Beaux, która jest zupełnym przeciwieństwem Stelli.Beaux skrywa wiele sekretów.Czy kobieta będzie w stanie pomóc Tannerowi i pochodzi się ze śmiercią Stelli?
    Taniec nad otchłanią to interesująca powieść o stracie ukochanej osoby i sposobie życia bez drugiej osoby.Główny bohater jest zgubionym człowiekiem, obwiniającym się o śmierć ukochanej.Ból, jaki nosi w sobie, nie pozwala mu swobodnie żyć. Szuka ukojenia, niestety pokoju ducha szuka tam, gdzie nie powinien.
   Cała powieść jest przepełniona erotycznymi wątkami.Autorka wprost opisuje sceny erotyczne między bohaterami.Chemie jaka jest między bohaterami.Nie ma w nich miejsca na tabu.Autorka w delikatny sposób opisuje sceny erotyczne.Nie ma tam brutalności,a wręcz przeciwnie znajdziemy subtelność i wrażliwość. Niestety powieść ma to do siebie,że czytelnik jest w stanie przewidzieć dalsze losy bohaterów.Jeśli macie chęć poznać losy bohaterów to zapraszam do lektury.


Za egzemplarz recenzencki dziękuje wydawnictwo Editio

Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo Editio

1 komentarz:

  1. Cześć, chciałaś to bardzo proszę, zrealizuj Owocowy Tag i u siebie! :)
    https://tylkomagiaslowa.blogspot.com/2016/09/owocowy-tag-ksiazkowy.html

    OdpowiedzUsuń