czwartek, 8 września 2016

Praca z lustrem 21 dni,które odmienia Twoje życie-Louise Hay

Znalezione obrazy dla zapytania Praca z lustrem 21 dni,które odmienia Twoje życie-Louise Hay
Tytuł:Praca z lustrem 21 dni,które odmienia Twoje życie
Autor:Louise Hay
Wydawnictwo:STUDIO ASTROPSYCHOLOGII
ISBN:978-83-7377-770-5
Rok wydania:2016
Cena katalogowa:34,30 zł
Moja ocena 4/6


Informację o książce :)
Dostrzeż w lustrze to,co najlepsze
   Praca z lustrem to kolejna książka Louise Hay, którą miałam okazję przeczytać.Autorka to niesamowita postać,która pomaga w samorealizacji i zgłębieniu swojego własnego "ja". Kolejnej książce ukazuje nam moc pracy z lustrem.
    Samoakceptacja to dosyć trudny temat dla osób,których pewność siebie jest trudna.Nie potrafimy pogodzić się z własnym wyglądem, doszukując się wad. Moim zdaniem piękno tkwi w pewności siebie.By dojść do zaakceptowania siebie trzeba czasu i sporo samo zaparcia,by chcieć zmiany.
   Praca z lustrem to poradnik w,którym znajdziemy ćwiczenia na 21 dni,które pozwolą nam odmienić nasze życie. Zasada, jaką wyznaje autorka ,to powtarzanie afirmacji patrząc w lustro.Praca z lustrem pozwali nam poczuć się dobrze we własnej skórze. Zbudować na nowo poczucie własnej wartości i zburzyć negatywne emocje przez,które patrzymy krytycznie na siebie.
   Książka jest ciekawym poradnikiem,ćwiczenia nie są zbyt trudne,ale jest potrzeba samodyscyplina.Autorka przedstawia dość prostą metodę pracy nad sobą. Powtarzanie jest dobrą metodą na utrwalanie informacji. Afirmacje zawarte w książce pozwalają ukształtować w nas dobre emocje.Polecam serdecznie pozycję dla osób chcących popracować nas swoją pewnością siebie.


Zapraszam na stronę wydawnictwa :)

Za egzemplarz recenzencki dziękuje wydawnictwu STUDIO ASTROPSYCHOLOGII

 Znalezione obrazy dla zapytania Astropsychologia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz