czwartek, 8 września 2016

Miłość z niebios-Lorna Byrne

Znalezione obrazy dla zapytania Miłość z niebios-Lorna Byrne
Tytuł:Miłość z niebios
Autor:Lorna Byrne
ISBN:978-83-7377-775-0
Wydawnictwo:STUDIO ASTROPSYCHOLOGII
Rok wydania:2016
Cena katalogowa:39,30 zł
Ilość stron:197
Moja ocena 6/6


Informacje o książce :)
Poznaj moc niebiańskiej miłości.
   Lorna Byrne autorka książki ma w sobie wspaniały dar.Dar widzenia aniołów,które otaczają każdego człowieka. Zazwyczaj nasza wiedza dotycząca istot z niebios kończy się na tym,że mamy swojego anioła stróża.Sam obraz anioła znamy z teologii,jako postać człowieka mająca skrzydła. Zadaniem anioła jest ochraniać nas i wspierać.Anioła stróża ma każdy z nas,w społeczeństwie znajdziemy jednak wielu sceptyków.Autorka dzieląc się z nami swoją wizją, pokazuję cudowną miłość aniołów.
    Miłość z niebios uchyla nam tajemnice, jak istoty z niebios potrafią pozytywnie ingerować w nasze życie. Miłość na ,która warto się otworzyć i poczuć się szczęśliwym człowiekiem.W książce znajdziemy siedmiodniowy kurs pozwalający nam otworzyć się na miłość, poczuć ukojenie.Lorna Byrne zapewnia nas że praca nad sobą pozwoli nam odkryć uzdrawiająca moc aniołów.
   Do książki byłam sceptycznie nastawiona, chciałam ją przeczytać trochę z ciekawości i wyciągnąć wnioski czy jest to pozycja godna uwagi.Książkę pochłonęłam w jeden wieczór. Publikacja jest podzielona na rozdziały, w których poruszany jest każdy aspekt miłości zaczynając od miłości do rodziny,dzieci,rodziców kończąc na miłość do zwierząt i planet.Nie zabraknie w książce kart z przesłaniami,a także dodatek w postaci modlitw, które mają nas uzdrawiać.
Sama w sobie książka dla odbiorców może być niezrozumiała i infantylne. Zagłębiając się w lekturę sądzę, iż każdy najdzie w niej coś dla siebie. Polecam serdecznie.


Zapraszam na stronę wydawnictwa

Lora Byrne -międzynarodowa autorka bestsellerów, współczesna mistyczka,kobieta,której od dzieciństwa towarzyszą anioły. Cieszy się posiadaniem już ponad miliona wiernych czytelników na całym świecie,a jej książki przetłumaczono na trzydzieści języków.

 

Za egzemplarz recenzencki dziękuje wydawnictw STUDIO ASTROPSYCHOLOGII.

Znalezione obrazy dla zapytania studio astropsychologii

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz