wtorek, 27 września 2016

Na krawędzi śmierci-Karen Henson Jones

Znalezione obrazy dla zapytania Na krawędzi śmierci-Karen Henson Jones
Tytuł:Na krawędzi śmierci
Autor:Karen Henson Jones
ISBN:978-83-7377-736-1
Wydawnictwo:STUDIO ASTROPSYCHOLOGII
Rok wydania:2016
Cena katalogowa:34,30zł
Ilość stron:215
Moja ocena 4/6INFORMACJĘ O KSIĄŻCE ZNAJDZIECIE KLIKAJĄC W LINK
      Podróż,która odmieni Twoje życie.

    Autorka książki miała wszystko, z czego może być dumny młody człowiek. Skończyła studia, pracowała w firmie w ,której miała dobrą posadę. Wszystko było tak, jak powinno.Wszystko zaczyna się zmieniać, gdy w Karen życiu pojawiają się dwa wydarzenia,które już na zawsze zmieniające pogląd na świat i Boga.
   1Karen była blisko miejsca, gdzie dokonano wybuchu, który przeszedł do historii, jako dzień gdzie terroryści dokonali skoordynowanych ataków w Londynie. W wyniku wybuchu życie straciło 52 osoby.Klika lat później autorka po utracie przytomności dowiaduję się w szpitalu,że choruje na poważną chorobę serca.Karen zaczęła walkę o własne życie, wiele operacji, cierpienia i bólu. Mnóstwo chwil zwątpienia sprawiały,że nie tylko jej stan zdrowia był zły,ale również stan ducha.Karen zaczęła się zastanawiać nad sensem swojego życia.Od tej pory zaczęła się jej niesamowita przygoda z Bogiem. Odwiedziła mnóstwo miejsc i postanowiła z czytelnikami podzielić się z swoją metamorfozą.Jeśli macie chęć poznać odpowiedź na najważniejsze pytania naszego życia zachęcam do przeczytania książki.
    Po przeczytaniu tej publikacji mam mieszane uczucia. Moim zdaniem autorka zbyt mało obszernie opisała sam aspekt "drugiego życia". Brakuje mi w niej więcej informacji,autorka głównie zajęła się opisem swojej autobiografii i metamorfozy, niżeli samej materii duchowości"drugiej strony. Aczkolwiek jest w niej wiele wspaniałych informacji,które otwierają przed nami nadzieje,że istnieje inny wymiar po śmierci. Niestety nie jesteśmy w stanie doświadczyć tego teraz dotknąć, poczuć czy zobaczyć.Ja polecam sięgnięcie po tą pozycje, choć jestem pewna,że nie każdemu przypadnie do gustu.Na pewno trzeba się tą tematyką interesować, by nas zaciekawiła. Tyle ode mnie dziś odnośnie do książki Na krawędzi śmierci. Pozdrawiam serdecznie Angelika.


Karrn Henson Jones jest współzałożycielka ośrodka Malibu Beach.Kest również asystentką Khena Rinpoche, założyciela szkoły Siddhartha i najwyższego opata indyjskiego klasztoru Taszilunpo.Karen skończyła studia na Cprwell University i London Business School. Strona internetowa www.karenhensojones.com


ZAPRASZAM NA STRONĘ WYDAWNICTWA KLIKAJĄC W LINK :)

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz