wtorek, 13 września 2016

Sweet Ache.Krew gęstsza od wody -K.Bromberg

Znalezione obrazy dla zapytania Sweet Ache.Krew gęstsza od wody -K.Bromberg
Tytuł:Sweet Ache.Krew gęstsza od wody
Autor:K.Bromberg
ISBN:978-83-283-1873-1
Wydawnictwo :EDITIO
Data premiery03.08.2016
Cena katalogowa:39,90zł
Ilość stron:450
Okładka:miękka
Moja ocena:5/6


   Skomplikowana pełna ognistych namiętności- oto pierwszej do ostatniej kartki.
    
     Za mną już kolejna przeczytana książka autorstwa K.Bromberg z serii Driven.Jeśli chodzi o kolejne części, to zawsze byłam sceptycznie nastawiona.Może to przez fakt oczekiwania od kolejnej części czegoś niesamowitego.Sweet Ache to historia pięknej dziewczyny o imieniu Quinlan Westin i Kawkina Playa.
   Hawkin to przystojny muzyk,który jest zupełnym przeciwieństwem swojego brata Huntera.Jego dobroduszność sprawia,że bierze odpowiedzialność za brata.Jego dobre serce doprowadza bohatera do problemów,grozi mu więzienie.Mężczyzna, by uniknąć kary ,zgadza się na wykłady na uczelni.Gdy poznaje Quinlan postanawia założyć się z kolegą,że uwiedzie młodą dziewczynę.Czy się uda?
   Quinlan jest zupełnie inną dziewczyną, niż wydaję się Hunterowi. Dziewczyna nie ma najmniejszej ochoty spotykać się z facetami,a tym bardziej z muzykiem.W powieści zaczyna się gonitwa za króliczkiem.Hawkin zaczyna uwodzić kobietę ,niestety kobieta jest odporna na jego męskie uroki. Czy ta dwójka osób postanowi być razem?
 Sweet Ache to stronicowy dość długi erotyk przedstawiający faceta zdobywcę i kobietę,która za wszelką cenę broni się przed uczuciem.A kiedy dojdzie do bliskości?No właśnie,czy taka relacja jest w stanie przetrwać i odnajdziemy w książce szczęśliwy haapy end? 

      W twórczości autorki zatraciłam się już na dobre przyzwyczaiłam się do jej historii,gry słów i wątków,które przyprawiają mnie do czerwoności.Gorące wątki erotyczne dają pazura tej książce.Jeśli macie chęć poznać gonitwę za miłością zapraszam serdecznie do przeczytania tej książki.
Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo editio

 
                Za egzemplarz recenzencki dziękuje wydawnictwu EDITIO.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz