wtorek, 13 września 2016

Potęga pozytywnego myślenia.Przesłania na każdy dzień-Emmet Fox

Znalezione obrazy dla zapytania Potęga pozytywnego myślenia-Emmet Fox

Tytuł:Potęga pozytywnego myślenia.Przesłania na każdy dzień
Autor:Emmet Fox
ISBN:978-83-7377-762-0
Wydawnictwo:STUDIO ASTROPSYCHOLOGII
Rok wydania:2016
Cena katalogowa:44,40zł
Ilość stron:420
Moja ocena 5/6


Informacje o książce znajdziecie klikając w link :)
                       Obierz kurs na lepsze jutro.

    Dziś przychodzę to was z nieco inną książką.Była już recenzja kultowej książki Sekrer autorstwa Rhondy Byrne a teraz mam dla Was Poradnik z przesłaniem na każdy dzień.Autor książki Emmet Fox to jeden z ważniejszych przywódców duchowych. Swoją popularność wśród czytelników zdobył dzięki nowatorskiemu sposobu spojrzenia na świat i życie.Foxa mentalność i moc sprawiła,że zmienił życie milionów ludzi.Czy ta książka jest również tak dobra jak Kazanie na górze? Koniecznie przeczytajcie.
   A co znajdziemy w tej pozycji? Potęga pozytywnego myślenia to zbiór 365 przesłań na każdy dzień. Przesłania mają za zadanie utwierdzić nas w przekonaniu,że warto dokonać zmian w swoim życiu.Każde z przesłań nawiązuje do tej wyższej materii Boga.W tej pozycji odnajdziemy mnóstwo wątków odnoszących się do Ewangelii,które sprawiają że mamy inny obraz rzeczywistości.Zapoznając się z tą książką odkrywamy inny świat,ukazuję nam się coś mistycznego.Ta książka sprawia,że mamy chęć się zatrzymać i pomyśleć nas światem,który nas otacza.
   Po przeczytaniu książki jestem pewna,że autor ma duży dar przekonywania do swojej teologicznej racji.Każde z przesłań sprawia,że zmienia nam się światopogląd,nasze myśli zaczynają się kształtować.Kształtujemy swoje życie.Potęga pozytywnego myślenia to niesamowity motywator,który potrafi nas kierować ku dobrej drodze. Przywraca siłę do zmiany własnego życia.Serdecznie polecam przesłania Emmeta Foxa.


Zapraszam na stronę wydawnictwa:)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz