wtorek, 13 września 2016

Kurs cudów w praktyce-Alan Cohen

Znalezione obrazy dla zapytania kurs cudów w praktyce

Tytuł:Kurs cudów w praktyce.Zmień życie najprościej jak to możliwe
Autor:Alan Cohen
Wydawnictwo:STUDIO ASTROPSYCHOLOGII
ISBN:978-83-7377-772-9
Rok wydania:2016
Cena katalogowa:39,30 zł
Moja ocena 5/6Informację o książce znajdziecie pod linkiem :)
 
                                   Najprostsza ścieżka rozwoju!
 

    Kolejny post i kolejna recenzja książki,która ma za zadanie pomóc nam zmienić swoje życie najprościej jak to tylko możliwe.Ta pozycja jest książką,którą się w pewien sposób studiujemy.Jest to metodyka poglądów system, jaki wyznaje autor,by nasze życie było lepsze.
   Kurs cudów to książka przedstawiająca wielka idee, która ukazuje nam,że szczęście i dobrostan jest nam przeznaczone.Nie ma znaczenia kim jesteśmy ,a priorytetowym aspektem jest to, w jaki sposób 

myślimy. 
 "Nic,co wierzy świat,nie jest prawdziwe.(K-139.7:1)
   Kurs cudów to prosta sztuczka, mają na celu przewartościować nas system myślowy. Odrzucić negatywne struktury myślowe, zastępując je pozytywnymi.Autor poprzez książkę pragnie zrobić w nas wielką rewolucję naszej postawy i poglądu na życie.Kurs cudów to skarbnica wiedzy, napisana z miłości do ludzi i otaczającego świata.
   Czytanie tej książki to wielka wyprawa,w której znajdziemy wiele pięknych sentencji, pouczających historii.W tej książce odkryjemy harmonie, z jaką przemawia do nas autor.W tej pozycji podobnie jak w Potenzę pozytywnego myślenia odnajdziemy w niej wątki ideologiczne, odczujemy boską miłość.Co ważne w tej książce autor daje nam wybór ,nadaje nam dwa kierunki.Jeden ten zły, tłamszący nas i drugi gdzie poczujemy się wolno. Zachęcam serdecznie do przeczytania tej książki odkrycia tego, co ważne.Kurs cudów to nie jest książka, którą się czyta i odkłada na półkę, wręcz przeciwnie. Częste wracanie do niej pozwoli nam odkryć kolejne głębsze przesłania autora.

 
Za egzemplarz recenzencki dziękuje wydawnictwu STUDIO ASTROPSYCHOLOGII

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz