środa, 21 września 2016

Załącznik-K.Rainbow Rowell

Znalezione obrazy dla zapytania Załącznik-K.Rainbow Rowell
Tytuł:Załącznik
Autor:K.Rainbow Rowell
ISBN:978-83-276-2073-6
Wydawnictwo:HarperCollins
Rok wydania:2016
Cena katalogowa:36,99zł
Ilość stron:412
Moja ocena 6/6


   Dziś mam dla Was dość fajną lekką powieść z nutką humoru.W powieści towarzyszą nam dwie zwariowane bohaterki i mężczyzna szukający pracy, która byłabym lepsza od obecnej.
   Beth i Jennifer to oddane sobie przyjaciółki dla,których nie ma tematu tabu.Ich relacja do wspieranie się i bycie na dobre i na złe. Konwersacje kobiet rozwijają się na płaszczyźnie wysłanych do siebie maili.W wiadomościach przyjaciółki poruszają wszelakie tematy od urojonej ciąży w, której Jenifer jest co miesiąc po rozterki uczuciowe.W pisaniu maili nie ma nic dziwnego, gdyby nie to,że korespondencja jest podglądana przez mężczyznę o imieniu Lincoin.
   Lincoin pracuję w tej samej firmie co Baeth.Jego zadaniem jest wyłapywanie hackerów i pracowników,którzy używają komputerów firmowych do celów prywatnych.Dla mężczyzny nie jest to wymarzona praca tym bardziej,że jest to tryb nocny. Podczas przeglądania danych trafia na korespondencję przyjaciółek.Lincoin staję się cichym podglądaczem wymiany zdań między kobietami.Czy mężczyzna zgłosi incydent zachodzący w pracy, czy raczej będzie nadal czytać wiadomości ?A może bohater stwierdzi,że Beth jest mu bardzo bliska?
  Załącznik to humorystyczna powieść,w której poznajemy dość szalone poglądy dotyczące życia uczuciowego kobiet.Czytając listy dziewczyn ,wchodzimy w szalony świat kobiet.Sądzę ,że każda z nas ma na swoim koncie barwne rozmowy mailowe czy facebookowe z koleżanką lub przyjaciółką.Ta książka idealnie odzwierciedla świat kobiet,a mężczyzna czytający korespondencję dodaję urok książce i pazur.Lincoi to mężczyzna szukający w życiu idealnej pracy i interesującej kobiety.W pewien sposób bohater stoi w potrzasku jak ma się zachować wobec kobiety,której czyta maile?Lincoin o bohaterce wie prawie wszystkie intymne aspekty życia. Czy w takiej sytuacji jest możliwość zbudowania czegoś wartościowego?
 Od samego początku wiedziałam,że ta książka jest strzałem w dziesiątkę ciekawy pomysł na fabułę i dobrze skonstruowani bohaterzy. Załącznik to książka w,której będziemy płakać jak bóbr i uśmiejemy się do łez.Polecam serdecznie.
 

Pozdrawiam serdecznie Angelika

Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu HarrperCollins :)


 Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo HarperCollins

1 komentarz: