wtorek, 25 października 2016

Księżycowe zaklęcia

Księżycowe zaklęcia. Jak korzystać z faz Księżyca, aby osiągnąć to, co chcesz
Tytuł:Księżycowe zaklęcia
Autor:Diane Ahlquist
Wydawnictwo:Studio Astropsychologii
Cena okładkowa: 39,30 zł
ISBN:978-83-7377-708-8
Liczba stron: 295
Moja ocena 5/6

Informacje o książce znajdziecie pod linkiem 

Jak korzystać z faz księżyca,aby osiągnąć to,co chcesz
  Księżycowe zaklęcia kojarzą mi się z cudownym filmem Totalna magia gdzie dwie główne bohaterki Sandra Bullock i Nicole Kidman rzucały zaklęcia na wymarzoną miłość.Czy w kultowym filmie zaklęcia działają równie dobrze jak, w normalnym życiu?Przekonajcie się sami .
   Zaklęcia mogą się wydawać czymś banalnym,kojarzyć z dobrą zabawą.Co do działania tu są różne opnie.Wielka moc zaklęć działa w zależności od fazy, w jakim momencie znajduje się księżyc.Każde z faz zupełnie inaczej działa na nasze życie.Energia księżyca ma to do siebie,że pomaga nam w oddziaływaniu na różnych aspektach życia.Zaklęcia możemy wykorzystywać na płaszczyźnie miłości,rodziny,pracy czy zdrowia.Zaklęcia dają nam ciekawą możliwość odkrycia nowych możliwości,otwierają nowe drzwi.Księżyc jest swego rodzajem wspomagaczem na magiczne rytuały,jest motorem napędowym sprawiający,że rytuały się sprawdzają.
   Magia jest wykorzystywana od wieków, wykorzystywana była w dobrych i złych intencjach.Czary i osoby praktykujące magię od zawsze były traktowane z pogardą.Czasy jednak się zmieniły .Magią można się bawić,próbować swoich siły w zaklęciach i czekać na efekty.
   Czytając tę książkę autorka wprowadza nas w świat magii,w której odnajdziemy zapach wspaniałych kadzideł, świetlistych świec i zaznamy moc kamieni szlachetnych.Publikacja Diane Ahlquist to mistyczny poradnik ociekający magią.Nie każdy z czytelników będzie w pełni przekonany co do książki z tego względu,ze wzbudzać może mieszane odczucia.Nie zachęcam Was, abyście szybko sięgnęli po książkę i zaczęli studiować księżycowe zaklęcia.Może warto przeczytać poradnik,zatrzymać się i docenić bardziej moc naszego księżyca.Polecam
serdecznie.

Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu :)


2 komentarze:

  1. Raczej nie wierzę w takie rzeczy, ale tematyka mnie intryguje. Chętnie przeczytam i przekonam się :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Czy potrzebujesz lub pomożesz odzyskać kochanka, który cię opuścił? pomóc rozwiązać problem niepłodności i zajść w ciążę? Jeśli masz trudności z zajściem w ciążę? Impotencja, Gonorrheal, STI (zakażenie przenoszone drogą płciową) Udar mózgu i cukrzyca, Fibroid, Uzyskanie zwrotu pieniędzy od kogokolwiek, kim jesteś i odmowa zapłaty, promocja pracy, astma itp. Dr.Obodo może ci pomóc .. Skontaktuj się z nim Jak najszybciej i wszystkie twoje problemy znikną na zawsze.

    E-mail: templeofanswer@hotmail.co.uk

    WhatsApp: + (234) 8155 42548-1

    OdpowiedzUsuń