czwartek, 10 marca 2016

Boska i wojownicza.Zostań kobietą, jaką chcesz zostać-Heatherash Amara

Boska i wojownicza. Zostań kobietą jaką chcesz byćTytuł:Boska i wojownicza.Zostań kobietą, jaką chcesz zostać
Autor:Heatherash Amara
Wydawnictwo:Studio Astropsychologii
ISBN:978-83-7377-755-2
Okładka:miękka
Cena katalogowa:39,30 zł
Rok wydania:2016
Ilość stron:209
Moja ocena 5/6

                           Czas upomnieć się o energię wojowniczej bogini.Czas zacząć żyć!
 
Zapraszam na stronę Talizman.pl gdzie można zakupić książkę :)
                   Zapraszam na stronę:www.vitalni24.pl
     
   Czytając pierwsze strony poradnika szło mi dosyć opornie.Na początku nie miałam chęci wkraczać w sferę swojej własnej seksualności,ponieważ nie widziałam takiej potrzeby.Natomiast wgłębiając się w poradnik,twarde argumenty zachęciły mnie do takiej zmiany.Więc kim jest prawdziwa boska wojownicza kobieta?
    Każda płeć piękna ma w sobie swój unikalny potencjał.To coś, co sprawia, że jesteśmy piękne i unikatowe.Niestety nie każda z nas potrafi wykorzystać swój seksapil.Chowamy gdzieś mocno w sobie swoją kobiecość.W pewien sposób jesteśmy przeświadczone o tym,że seksualność jest czymś złym i bardzo intymną częścią życia.Gdzieś jest w nas ta oporna myśl,że seksualność jest pruderyjna i podchodzi pod pojęcie negatywnej erotyki.Bycie Wojowniczą to tak naprawdę jedna unikatowa zasada.Chcesz być boska i wojownicza to zakochaj się w samej sobie.W końcu każda z nas jest warta miłości!Kiedy zaakceptujemy własną kobiecość ,zakończymy infantylną gonitwę za miłością uzdrowienie własnej kobiecości dotrze do nas bardzo szybko.Poradnik Wojowniczej Bogini otwiera przed Tobą drogę,zaprasza Ciebie do pokochania każdej części Twojego wyjątkowego ciała.

   Powtarzam,jeśli płoniesz,płoń.Jeśli możesz to wytrzymywać,cały wstyd spłonie,pozostawiając Cię jaśniejącą,promieniującą i całkowicie bezwstydną-Elizabeth Cunningham
Czytając poradnik min.nauczyłam się ,że seksualność jest mistyczną i wyjątkową indywidualnością każdej kobiety.Nigdy nie wolno robić tego, na co nie mamy ochoty być  po prostu zgodną z własną kobiecością i swoją intuicją.
 Ten poradnik jest dedykowany każdej kobiecie,bez wyjątku gdzie mieszka,jak wygląda ile masz lat.Po prostu sięgnij po książkę i odkryj gorący płomień,który tli się w każdej kobiecie.Nigdy się nie poddawaj.
Nigdy nie ulegaj.
Nigdy nie przestawaj się starać.
Nigdy się nie sprzedawaj,
Jeśli zaś choć na chwilę ugniesz się
przed którymkolwiek w wyżej wymienionych,
pozbieraj się,otrzep,wyszepcz modlitwę
i zacznij tam,gdzie skończyłaś.
Ale nigdy,przenigdy się nie poddawaj.


Jeśli chcesz się stać prawdziwą 100 procentową kobietą obudzić w sobie miłość,kreatywność,chęć do życia szybko sięgnij po ten poradnik.Polecam serdecznie. Heatherash Amara-jest założycielką stowarzyszenia Toltec Center of Creative Intent. Wspiera kobiety i mężczyzn w stawaniu się ciekawszymi, otwartymi, odważnymi,pełnymi humoru, kreatywnymi,kochającymi i akceptującymi poszukiwaczami swojej prawdy. Odwiedź jej stronę www.heatherashmara.com.

 Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu :)

 

1 komentarz:

  1. Być może jest fajny, ale nie czytam poradników, wydaje mi się, że sama sobie jestem w stanie ze wszystkim poradzić. ;)

    Pozdrawiam Cię cieplutko imienniczko i zapraszam do siebie ;)
    http://tylkomagiaslowa.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń