czwartek, 10 marca 2016

Wyglądasz super!-Adam Gutowski

Twój modowy notatnikTytuł:Wyglądasz super!
Autor:Adam Gutowski
Wydawnictwo:MUZA
ISBN:978-83-287-0256-1
Okładka:twarda
Cena katalogowa:39,90 zł
Rok wydania:2016
Ilość stron:222
Moja ocena 6/6!


Wyglądasz super! Wyobraź sobie,że codziennie rano ktoś wita cię takimi słowami.Niestety-wiem,że brzmi to dość abstrakcyjnie,Żyjemy w kraju,którym bardzo słabo wzajemnie się komplementujemy.
    Adam Gutkowski stylista i dziennikarz modowy stworzył uniwersalny i rzetelny poradnik modowy dla każdej kobiety.Gutkowski wypromował i jako pierwszy wykonywał zawód stylisty w Polsce to znaczy, że,każda czytelniczka sięgając po tę książkę może być pewna...ŻE MA W RĘKU PRAWDZIWY PRZEWODNIK STYLU.
Niepewność jest twoim wzrokiem i to z nią musisz się uporać.
   Polski stylista mający wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę o modzie dzieli się prostymi wskazówkami jak ,można wyglądać olśniewająco wykonując kilka skutecznych trików.Każda czytelniczka po przeczytaniu poradnika bezboleśnie dokona metamorfozy,która zadziwi niejedną osobą.Adam Gutkowski ukazuje,że nie potrzebujemy ingerencji skalpela, by wyglądać na pewną siebie kobietę.
   Autor pomoże każdej kobiecie uporządkować wiedzę o modzie wskaże jak prawidłowo skompletować garderobę,korzystać z klaski czy też wskaże jakie elementy garderoby są na "czasie".Adam Gutkowski w poradniku nie tylko dzieli się tym jak pięknie wyglądać,ale również umacnia w nas kobietach pewność siebie.Stylista zmienia nasze nastawienie pomaga odrzucić negatywne nastawienie,które uniemożliwia nam kreatywnie myśleć i żyć.
    Jeśli masz chęć odrzucić niepoprawne nawyki w ubieraniu,zmienić nastawienia do życia i umocnić swoją hierarchię kobiecości sięgnij po tę książkę.Poradnik Adama Gutkowskiego to nie tylko skarbnica wiedzy o modzie, ale wiele pięknych złotych myśli,które w gorszych momentach mogą stać się podporą w dążeniu do sukcesu.

Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu
 

1 komentarz:

  1. Zdecydowanie nie dla mnie. Myślę, że takie rzeczy jestem sama w stanie ogarnąć. :D

    Pozdrawiam ciepło i zapraszam do siebie, imienniczko ;)
    http://tylkomagiaslowa.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń