piątek, 25 marca 2016

Jesteś tym, czym są Twoje myśli-Magdalena Wójcik

Jesteś tym czym są twoje myśli - Wójcik MałgorzataTytuł:Jesteś tym, czym są Twoje myśli.
Autor:Magdalena Wójcik
Wydawnictwo:Studio Astropsychologii
ISBN:978-83-7377-728-6
Okładka:miękka
Rok wydania:2016
Cena katalogowa:29,90 zł
Moja ocena 4/6

Zapraszam na stronę http://vitalni24.pl/ :)
Poradnik możecie znaleźć na stronie Talizman.pl

 Magdalena Wójcik od wielu lat zajmuję się rozwojem duchowym,a swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w życiu osobistym i zawodowym.Jest absolwentką Studium Psychologii Psychotronicznej.W tej książce udowadnia,dlaczego myśl kiełkujące w umyślę, ma ogromne znaczenie.

      

     Dużo informacji o pozytywnym myśleniu i prawie przyciągania zaczęło do nas napływać po wydaniu kultowej książki Sekret.Każdy z nas ma w głowie mnóstwo myśli.Nie da się nie myśleć o problemach rodzinie i pracy można tak wymień bez końca. Funkcjonowanie człowieka to nieustanne myślenie.Psychika człowieka jest tak skonstruowana,że mamy tendencje do wymyślania najgorszych scenariuszy naszego życia.Wolimy myśleć negatywnie ,przygotować się na najgorsze,a pozytywne myślenie odchodzi gdzieś na bok.A przecież pozytywne myślenie jest czymś przyjemniejszym ,koi nasze złe samopoczucie i pozwala czuć się przyjemniej.
     Jesteś tym,czym są Twoje myśli to poradnik uczący pozytywnego myślenia i kreowanie swojej przyszłości w taki sposób, by odgonić czarne myśli.Bo to od nas zależy czy weźmiemy los we własne ręce.Zaczniemy myśleć pozytywnie, dzięki czemu staniemy się szczęśliwymi ludźmi lub wpadniemy w otchłań negatywnych myśli.A te popchną nas w złe nastawienie do życia.Te poradnik pozwoli nam zrozumieć moc zewnętrznych myśli.Argumenty filozofów i fizyków, jakie nam dostarcza autorka myślę,że przekonają każdego czytelnika.
    
Poradnik porusza każdą sferę życia człowieka:zdrowie, finanse i miłość.Dzięki poradnikowi zrozumiesz jak świadomie konstruować poczucie pewności siebie i tworzyć myślami własne szczęście.Dowiesz się jak przekształcić swoje negatywne myśli. Pomyślnie czytelnik nauczy się korzystać z wizualizacji i ciekawych afirmacji.
Polecam wszystkim, którzy pragną zmienić myślami swoje życie.

Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu :)

 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza