piątek, 25 marca 2016

Energia miłości-Leta Herman,Jaye McElroy

Tytuł:Energia miłości
Autor:Leta Herman,Jaye McElroy
Wydawnictwo:Studio Astropsyhologii
ISBN:978-83-7377-706-4
Rok wydania:2016
Okładka:miękka
Cena katalogowa:34,30 zł
Moja ocena 5/6
CHIŃSKI KLUCZ DO POZNAWANIA SIEBIE I SWOICH POTRZEB W RELACJACH MIŁOSNYCH.
Link gdzie można odnaleźć informację o książce :)

Zapraszam do sklepu www.vitalni24.pl.  

 Energia miłości to światowy bestseler,który pokochały czytelniczki od pierwszych stron.
Natura ludzka potrzebuje ciepła i miłości.Moim zdaniem miłość jest najwyższą wartością w życiu człowieka.Miłość stoi ponad wszystko.Uczucie miłości otacza cały nasz świat i każdego człowieka.Brak tak cudownego uczucia może prowadzić do samotności i poczucia się odrzuconym.
   Przychodzi czas, kiedy dojrzewamy nie mamy ochotę żyć w pojedynkę.Poznajemy tę drugą połówkę,oddajemy jej z ufnością własne serce i wierzymy,że zakochanie przetrwa.Bez względu na to na jakim etapie jest związek ,czas jest dobrym sprzymierzeńcem człowieka.To on pokazuję czy jesteśmy dobrze dopasowani,gdy mija pierwsze zauroczenie.Chińska mądrość jest swoistym drogowskazem, jak podtrzymywać żar miłości lub rozniecić go od nowa.

   Żywioły w służbie miłości
  Poznając Pięć Żywiołów chińskiej mądrości zrozumiesz jak sprawić by związek przetrwał,i zamienił się w miłosny ogień.Ważną kwestią, jaką poruszają autorzy w poradniku to seksualność.Akceptacja własnego ciała i pożądania,która jest ważnym elementem tworzą więź z partnerem.Bardzo często seksualność jest skrywana ,tworząc niedomówienia między kochankami.
Jeśli chcesz dowiedzieć się jak stworzyć z partnerem prawdziwy ogień to sięgnij po tę książkę.Serdecznie polecam Angelika.

Leta Herman jest autorką,nauczycielką,znawczynią chińskiej medycyny i Pięciu Żywiołów,a także akupresurzystką z międzynarodowym certyfikatem.
Jaye McElroy jest autorka,fotografem oraz przedsiębiorcą.Połączyła swoją karierę w reklamie i biznes z Pięcioma żywiołami,aby pomagać ludziom w manifestacji swojego potencjału w życiu.Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu

 

4 komentarze:

 1. Nie zapowiada się źle, pomyślę nad nią. ;)

  Pozdrawiam cieplutko i zapraszam do siebie ;)
  http://tylkomagiaslowa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawie napisane. Fajny artykuł.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawie napisane. Jestem pod wielkim wrażaniem.

  OdpowiedzUsuń