środa, 2 listopada 2016

Okulary szczęścia-Rafael Santandreu

Okulary szczęściaTytuł:Okulary szczęścia
Autor:Rafael Santandreu
Wydawnictwo:MUZA
ISBN:978-83-287-0305-6
Cena katalogowa:34,90 zł
Ilość stron:315
Moja ocena 5/6

Odkryj swoją siłę emocjonalną
  Gdyby to było takie proste nałożyć różowe okulary i nasze szare życie z jednej chwili zamienia się w te wymarzone.Jednak to nie jest takie proste.Potrzeba nam czasu i wytrwałości,a co najważniejsze zagłębić się w naszą podświadomość.Jak sam autor twierdzi-Życie jest proste i w tej książce ma nam to udowodnić.Zapraszam do recenzji książki.
    Każdy z nas marzy o dobrze płatnej pracy o wielkiej spełnionej miłości,która doda nam skrzydeł czy też o podróżach po całym świecie.Mamy różne marzenia i pragnienia.Nie zawsze jest nam po drodze by je spełniać.Kwestia naszego pecha,a może brak możliwości?To sprawia,że się zniechęcamy.Mamy w sobie przekonania,które nie do końca są racjonale,autor używa je i pokazuję najprostszy sposób na bycie szczęśliwym.
   Każdy z nas jest w stanie zmienić się, niezależnie od tego gdzie znajdujemy się obecnie.Autor mający na swoim koncie wiele udanych terapii z ludźmi,przedstawia nam w formie książki metody pomagające nam zmienić nasze życie.
Publikacja jest swego rodzaju analiza nas samych. Ukazuję co życiu nas zatrzymuję,a co nadaję nam sens i motywację.Otwiera nam oczy ,na trudne sprawy wskazuje błędy, jakie popełniamy.Czytelnik, zapoznając się z książką ,będzie miał styczność z tzw.psychologią myślenia.Czytelnik, wykorzystując metody działania autora, żegna się negatywnym myśleniem, z smutkiem czy brakiem akceptacji,w to wkracza spełnienie w życiu.
 Książka idealnie wpasuję u czytelników, którzy interesują się psychologią i nie tylko.Chodzimy do lekarza, gdy nasze ciało,źle się czuję czemu by nie sięgnąć po tę książkę i zadbać o higienie naszych myśli i samopoczucia.Polecam serdecznie.


Za egzemplarz dziękuję  
WYDAWNICTWO MUZA SA
 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza