wtorek, 1 listopada 2016

Steve McClatchy-Decyduj.Zrób to sam, zanim inni podejmą decyzję za ciebie

Decyduj: Zrób to sam, zanim inni podejmą decyzje
Autor:Steve McClatchy
Tytuł:Decyduj.Zrób to sam, zanim inni podejmą decyzję za ciebie
ISBN:978-83-287-0368-1
Rok wydania:2016
Wydawnictwo:MUZA
Cena katalogowa:34,90 zł
Ilość stron:216
Okładka:miękka
Moja ocena 5/6

Nowe podejście do motywacji, ustalania priorytetów, planowania organizacji i realizacji planów.

   Czy w swoim życiu masz czasami poczucie,że pomimo wielu wykonanych obowiązków nadal czujesz,że w zasadzie nic nie zrobiłeś?Jeśli tak to ta książka jest dla Ciebie.
   Mając wiele zaległości w obowiązkach, przychodzi czas, kiedy chcąc nie chcąc, musimy je wykonać.Proces ten nie jest prosty z racji ogromnej ilości zadań,wtedy zaczynamy rozdzielać każde z nich.Na te ważniejsze i mniej ważne. Powoduję to nie małe zamieszanie w życiu.Natłok obowiązków sprawia,że nie jesteśmy w stanie sprecyzować,które ze spraw pomogą nam dojść do upragnionego celu.Sprzątanie,zakupy gotowanie zapewne nie  są zadaniami,które nas realizują.Ta książka daje nam wskazówki umożliwiające podejmowanie tych lepszych decyzji.Umożliwia odnalezienie bezpiecznej równowagi w życiu prywatnym i zawodowym.Jeśli masz chęć zostać mistrzem zarządzania swoim czasem koniecznie musisz sięgnąć po książkę.
    Sądziłam,że będzie to nieco nudnawa publikacja,w której poznamy suchą teorię o zarządzaniu czasu. Autor szybko wyprowadził mnie z błędu i ukazał ,gdzie tkwi problem, dlaczego wciąż brakuje nam czasu.Autor buduje w czytelniku nowy punkt widzenia odnośnie planowania i organizacji czasu.Zapoznając się z kolejną stroną książki, autor wzbudza u nas entuzjazm do działania. Sięgając po publikację warto sięgnąć również,po kalendarz i zrobić selekcje obowiązków.Polecam serdecznie.


Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu :
WYDAWNICTWO MUZA SA
 

1 komentarz: