piątek, 11 listopada 2016

Życiem rządzi chaos-Anna Bialer

Życiem rządzi chaos
Tytuł;Życiem rządzi chaos
Autor:Anna Bialer
Wydawnictwo:MUZA
ISBN:978-83-287-0341-4
Cena katalogowa:39,90 zł
Ilość stron:510
Okładka:miękka ze skrzydełkami
Moja ocena:5/6

 
   Przepraszam Was bardzo serdecznie,że w tym tygodniu nie pojawiła się recenzja, choć wszystkie z książek recenzenckich już przeczytałam. Czasami bywają takie monety w życiu,że inne rzeczy są na pierwszym miejscu.Mam nadzieję,że wracam do normalności, bo końcu życiem rządzi chaos,tak jak jest to z tą powieścią.
    Bohaterka w powieści jest na takim etapie swojego życia,że robi to, na co ma ochotę.Nie musi nic,nikomu udowadniać.Mania nie jest idealna,ale jest kobietą,która ma chęć zawalczyć o szczęście.Jest otwarta na świat,tak samo jak Jola, Weronika i Anka.Każda z nich jest zupełnie inna,i każda z nich ma swój życiowy plan.Czy te cztery zdolne dziewczyny okiełznają swoje chaotyczne życie?Zapraszam do lektury.
  Książka Anny Bialer jest niesamowicie kobiecą powieścią z lekkim poczuciem humoru. Czytając książkę ma się mile poczucie farta,że jest się kobietą.Autorka interesująco przedstawia nam babski świat,który na pozór nie jest tak łatwy,jak facetom może się wydawać.Często bywa tak,że potrzebujemy czasu na to, by zrozumieć kilka spraw,wyjść z cienia,docenić nasze życie.Nabrać odwagi do wzięcia swojego życia we własne ręce.
   Autorka pokazuję nam siłę kobiecości to, że czasami bywamy silniejsze od płci przeciwnej.W trudnych momentach odnajdujemy niesamowitą motywację.Skąd ona się bierze?No właśnie :). Życie nasze, o czym ostatnio się przekonałam zaskakuję , w najmniej oczekiwanym czasie i w niezrozumiały sposób.Sądzę,że ta książka trafiła w moje ręce w odpowiednim czasie.Jeśli macie chęć poznać świat cudownych i zwariowanych bohaterek polecam serdecznie tą publikacje.
Anna Bialer – urodziła się w 1954 roku Warszawie. Jest tłumaczką literatury węgierskiej i redaktorką. Życiem rządzi chaos’’ to kontynuacja powieści „Szczęścia też chodzą parami”, która ukazała się w 2014 w wydawnictwie MUZA.


Znalezione obrazy dla zapytania muza wydawnictwo

1 komentarz: