sobota, 12 listopada 2016

Serce z popiołu TOM 3

serce-z-popiolu-tom-3
Tytuł:Serce z popiołu (TOM 3)
Autor:Kathrin Lange
Wydawnictwo:MUZA
ISBN:978-83-287-0403-9
Rok wydania:2016
Cena katalogowa:414
Okładka:miękka
Moja ocena:4/6  Na końcu pozostanie klątwa
   Miałam już okazję przeczytać dwie części Serce ze szkła i Serce w kawałkach więc z ciekawością sięgnęłam po trzecią część trylogii.Autorki inspiracją do tworzenia dzieła była gotycka powieść Rebeka Daphne du Maurier.Czy trzeci tom książki będzie kolejnym pozytywnym zaskoczeniem?Zapraszam do krótkiej ,zachęcającej recenzji.
Czy to możliwe, że Charlie żyje?Tak to prawda żyje i ma się dobrze.Dla Juli jest to wielkie zaskoczenie.Dlaczego Charlie kłamałam ze swoją śmiercią?Charlie znów pragnie być z Davidem.Chcę być szczęśliwa.A może to wszystko tylko subtelna gra ze strony Charlie?
   Autorka w ostatnim tomie skumulowała wszystkie wątki i emocja, jakie tylko mogła.Nie skupia się w tej części na niezbędnych sprawach, przechodzi do sedna sprawy.W tle w powieści wmieszany jest mroczny klimat,dający czytelnikowi dreszczyk emocji.
   Jak przystało na Kathrin Lange nie zabrakło w powieści romantycznych zawirowań i uniesień.Wątek relacji Davida i Julie znacznie się zmienia z powodu powrotu Charlie.Do tego zaczynają się problemy z klątwą Bellów.Autorka w tej publikacji stwarza nam dwa światy:realny i fikcyjny pełny klątw i uroków.Autorka w świetny sposób zbudowała zarys bohaterów ,są naturalni i prawdziwi.
Serce z popiołu to niesamowita powieść ,która przypadnie do gustu najbardziej nastolatką.Polecam serdecznie i zachęcam do lektury.


 Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu 

Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo muza

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza