poniedziałek, 19 grudnia 2016

Astrologiczny przewodnik po złamanych sercach

Znalezione obrazy dla zapytania Astrologiczny przewodnik po złamanych sercach
Tytuł:Astrologiczny przewodnik po złamanych sercach
Autor:Silvua Zucca
Wydawnictwo:MUZA
ISBN:978-83-287-0351-3
Cena katalogowa:39,90 zł
Ilość stron:555
Moja:5/6

    Temat astrologia jest bardzo obszerną tematyką, dotarcie to tajemnicy gwiazd nie jest takie proste. Wymaga samo zaparcia i chęci zgłębienia tego tematu.To właśnie dla bohatera astrologia nie kryje żadnych tajemnic.Patrząc w niebo, dopatrujemy się tylko i wyłącznie gwiazd,które upiększają każdą noc.Jednak w tych małych iskrzących się ciałach jest  większa wartość.Może to dziwne, ale gwiazdy potrafią być okrutne i dają nam znać o sobie każdego dnia.Kiedy dzień przebiega we wspaniałym tempie albo kiedy wszystko wymyka się spod naszej kontroli.Czy możliwe, że gwiazdy aż tak lubią robić nam psikusy?O tym wszystkim przekonali się bohaterowie tej książki.
   Alice Bassi ma na swoim koncie wiele rozczarowań jest negatywne nastawienie do życia za sprawą mężczyzn. Zranione serce sprawia,że nie jest wstanie nadążyć za swoim życiem. Wszystko się sypię.Po mimo ciekawej pracy w telewizji bohaterce brakuje do szczęścia tylko jednego.Czy jest to miłość?Czy w życiu Alice pojawi się w końcu oddany i kochający mężczyzna?
J   ej życie nabiera wiatr w żagle, gdy kolega z pracy Tio sympatyk astrologii zaszczepia w niej pasje do astrologii. Tio pokazuję Alice, jakie na prawdę aspekty ukrywa przed nami astrologia. Gwiazdy,znaki zodiaku i jak astrologia wpływa na nasze życie.Tio zaczyna otwierać przed bohaterką inny wymiar.Alice postanawia umawiać się z mężczyznami z odpowiednim znakiem zodiaku.Krąg mężczyzn zaczyna się zwężać.Jednak dopasowany dobrze znak zodiaku nie jest pewnością szczęśliwego związku.Alice nie uniknie rozczarowań i chwil zwątpienia w swoje szczęście do miłości.Czy faktycznie miłość jest zapisana w gwiazdach ?
    Pomysł na książkę jest dość ciekawy.Sięgając po książkę sądziłam,że będzie to zupełnie inaczej skonstruowana powieść.Bohaterowie bardzo mocno skupiają się na innym wymiarze,oddają temu swoje życie i swoje wybory.Czy aby tak nie jest łatwiej? Rozczarowane życiem czy miłością sprawia,że łapiemy się każdej metody,która nam pomoże.Czasami wybory są dość abstrakcyjne, ale jednak bohaterka to robi.Jest to pewien rodzaj posiadania w szybkim czasie miłości.Jednak po pewnym czasie autorka pokazuję,że na wszystko przychodzi czas ,nie ma co się prześcigać z miłością.Ona przyjdzie w odpowiednim momencie.Gwiazdy czy astrologia jest tu tylko symbolem.Polecam serdecznie.Za egzemplarz recenzencki dziękuje wydawnictwu 
Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo muza
 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza