środa, 7 grudnia 2016

fitRewolucja w 4 krokach-Paulina Kuczyńska,Sylwia Nowak,Kasia Dziurska,Ada Palka

Znalezione obrazy dla zapytania Fit Rewolucja w 4 krokach-Paulina Kuczyńska,Sylwia Nowak,Kasia Dziurska,Ada Palka
Tytuł:fitRewolucja w 4 krokach
Autorzy:Paulina Kuczyńska,Sylwia Nowak,Kasia Dziurska,Ada Palka
Wydawnictwo:SQN
ISBN:978-83-7924-506-2
Rok wydania:2016
Cena katalogowa:39,90 zł
Ilość stron:276
Moja ocena 6/6   Chyba każda z nas z lekką nutą zazdrości i podziwu obserwuje piękne wysportowane kobiety. Wyrzeźbione ciała i piękny uśmiech czy może być coś bardziej niesamowitego u kobiet?No właśnie.Takie kobiety nie muszą niczego eksponować sam trening sprawia,że pewność siebie wzrasta.Obserwujemy z zapartym tchem takie kobiety i zastanawiamy się:Czy ja jestem w stanie dojść do wymarzonego celu i uzyskać wymarzoną sylwetkę?
  Cztery niezwykle kobiety:Paulina Kuczyńska,Sylwia Nowak,Kasia Dziurska,Ada Palka.Każda z nich była w miejscu,w którym obecnie każda z nas się znajduję.Nie było łatwo,bywały chwile zwątpienie i czas, kiedy złe nawyki trzeba było zamienić na te zdrowsze.Każda z nich miała cel, do którego dążyła.Teraz spełnione i pełne energii dzielą się swoją wiedzą z nami kobietami,które nadal nie potrafią podjąć decyzję czy odmienić swoje życie i zacząć żyć pełnią życia.
   Każda z dziewczyn przedstawia swój własny sposób na bycie fit.Nie ma tutaj mocnej restrykcyjnej diety ,wszystko jest przedstawione w harmonijnym tonie.Praca nad sobą trwa powoli,ale z efektami.Dziewczyny stworzyły ciekawy prosty poradnik dla zwykłych dziewczyn,które mają ochotę zmierzyć się z własnymi słabościami.
 Kobiety podejmujące decyzje o zmianie swojego stylu życia nie zawsze mają ten główny punkt zaczepienia.Mamy wiele pytań,lecz nie mamy odpowiedniej osoby,która jest w stanie zburzyć wszystkie stereotypy.I to robią te cztery silne dziewczyny.
   Dieta nie musi być głodówką,a rozpoczęcie przygody z ćwiczeniami nie jest znaczne z tym,że musimy dużym nakładem finansowym zakupić sprzęt sportowy.Ćwicząc nie widzimy efektów nie oznacza to jednak,że w naszym organizmie nie występuje szereg ważnych etapów metabolicznych.Każdy dzień jest ważny i zbliża nas do upragnionego celu.
Gdyby jednak było mało wskazówek znajdziemy w poradniku wiele motywacyjnych zdjęć ,które w gorszych momentach mogą być motorem napędowym do działania.Wszystko zależy od nas.Książka niesamowicie motywuje pokazuję ,że wszystko jest możliwe.Polecam serdecznie .


Za egzemplarz recenzencki dziękuję

 
Znalezione obrazy dla zapytania SQN

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza