środa, 7 grudnia 2016

Nieuniknione-Amy A.Bartol

Znalezione obrazy dla zapytania Nieuniknione-Amy A.Bartol
Tytuł:Nieuniknione
Autor:Amy A.Bartol
Wydawnictwo:AKURAT
ISBN:978-83-287-0464-0
Cena katalogowa:39,90 zł
Ilość stron:478
Moja:5/6

Pierwszy tom bestsellerowego cyklu o naprawdę nieziemskiej miłości

     Dziś przychodzę do Was z recenzją książki,w której odkryjemy ciemną stronę mocy i poznamy świat nieziemskich istot. Główna bohaterka Evie Clremont wiedzie spokojne życie.Na próżno w niej szukać wybuchowości i spontanicznych decyzji.Evie jest najnormalniejszą dziewczyną jakich wiele.Od zawsze starała się do życia podchodzić z rozsądkiem.Jednak jej podejście do swojego życia przewraca się do góry nogami, gdy poznaje pewnego chłopaka.
   Cały życiowy galimatias jest za sprawą niejakiego Reeda Wellingtona.To, co zawsze było dla niej rozsądkiem, runęło niczym domek z kart. Dojrzałość przemieniła się w niewyobrażalny magnetyzm wobec bohatera.Evie odkąd poznała Reeda, lawiruję między uczuciami i rozsądkiem.Niestety zainteresowanie Evie nie jest odwzajemnione przez tajemniczego Reeda.Bohaterka jednak nie zdaję sobie sprawy,że Reed musi odegrać bardzo ważne zadanie.Czy życie z Wellingtonie może być nudne?O tym przekona się sama Evie.
   Nieziemska miłość jednak może się wydarzyć każdemu nawet takiej skromniej Evie. Książka ukazuję piękne uczucia,które kłócą się z moralnym rozsądkiem.O tym,że czasami nie jesteśmy w stanie walczyć z naszymi emocjami,a uczucie rządzi się  własnymi prawami.Miłość potrafi nas zmienić i popchać do niewyobrażalnych uniesień i decyzji.Często w życiu mamy pewien plan, do którego dążymy,jednak los uwielbia nam płatać figle.Jedna sekunda,jeden człowiek a nasze całe życie zmienia się pomimo wszystkiemu. Rozsądek moralność odchodzi daleko w tył,a zostaje namiętność i wzburzona adrenalina niepozwalająca nam racjonalnie myśleć.Czasami nasze wybory są właściwe czasami nie.Pewne jest to że, trzeba spróbować, by się przekonać.
Polecam serdecznie powieść nie z tej ziemi...


Za egzemplarz recenzencki dziękuje wydawnictwu.


 Znalezione obrazy dla zapytania wyd muza

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza