poniedziałek, 5 grudnia 2016

THE LORD OF THE RINGS.Trylogia filmowa.Książka do kolorowania

Znalezione obrazy dla zapytania THE LORD OF THE RINGS.Trylogia filmowa.Książka do kolorowania

Tytuł:THE LORD OF THE RINGS. Trylogia filmowa.Książka do kolorowania
Wydawnictwo:AKURAT
ISBN:978-83-287-0516-6
Data wydania:23listopada 2016
Cena katalogowa:26,90 zł
Okładka:miękka
Liczba stron:96
Moja ocena:6/6


Stworzenie, postaci i zdumiewającej krainy Śródziemia już od ponad 60 lat żądzą wyobraźnią
czytelników na całym świecie.

    Po wydaniu pierwszej części Tolkiena nikt nie zdawał sobie sprawy,że film wzbudzi tak wielką popularność.Sympatyków trylogii z dnia na dzień jest coraz więcej.Popularność filmu to nie tylko zasługa scenariusza.Sukces filmu to także cudowni bohaterzy,nietuzinkowa sceneria i efekty specjalne.Czytając Tolkiena wchodzimy w świat fantasy. A teraz dzięki tej kolorowance odkrywamy wszystkimi zmysłami świat barw,które wychodzą z pod naszej ręki.
   Kolorowanka jest nie lada gratką dla fanów Tolkiena.Czy może być coś fascynującego niż nadawanie barw sceną z filmu?To my tworzymy magiczny świat Tolkiena.To od nas zależy czy kolorowanka będzie nasycone barwnymi odcieniami, czy raczej będą nasyconymi mrocznymi kolorami.
   Kolorowanka może być ciekawym sposobem spędzana czasu.Jest to miła alternatywa, by powrócić to popularnej trylogii.W długie zimowe wieczory idealnie się spisze.

   Dla mnie kolorowanka zrobiła duże wrażenie.Nie spodziewałam się,że każda z ilustracji będzie tak dopracowana w szczegółach.Każdy detal jest dopracowany tak,by osoba,która po nią sięga miała nie lada wyzwanie.Polecam serdecznie dla fanów Tolkiena, ale także dla osób, które chcę ciekawie spędzić czas wolny.


ZA EGZEMPLARZ RECENZENCKI DZIĘKUJE WYDAWNICTWU 

 
Znalezione obrazy dla zapytania muza wydawnictwo

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza