poniedziałek, 19 grudnia 2016

Shadow-Sylvain Reynard

Znalezione obrazy dla zapytania shadow sylvain reynard recenzja

Tytuł:Shadow
Autor:Sylvain Reynard
Wydawnictwo:AKURAT
ISBN:978-83-287-0426-8
Cena katalogowa:39,90 zł
Ilość stron:397
Moja:5/6


   Obawiałam się sięgnąć po raz kolejny po książkę o tematyce w,której wampiryzm jest głównym elementem. Sądziłam,że wszystkie aspekty już zostały poruszone w innych powieściach i jest to temat,który został już wykorzystany w stu procentach.Jednak nie byłabym osoba, gdybym nie zaryzykowała i nie sięgnęła po kolejną powieść.
   Shadow jest to kontynuacja powieści Raven.Powieść ukazuje piękną miłość Raven i wampira Williama.Gotycki klimat pełen tajemniczości i sekretów powraca z podwojoną siłą.
Mimo wielu trudności miłość Raven i Williama powoli owocuję w piękną relację.William jest wsparciem,a co najważniejsze fundamentem jej życia.Bohaterka nie wyobraża sobie życia bez wampira.Mimo kruchości bohaterki ma ona w sobie ogromną siłę, by walczyć z przeciwieństwami losu.Jednak jak to bywa w pięknej szczęśliwej miłości ,sielanka nie może trwać wiecznie.Zaczynają się kłopoty.
Nie każdy jednak kibicuje w miłości parze.Wszystko za sprawą księcia Florencji.Mimo mnóstwo przeciwieństw bohaterowie nie potrafią żyć bez siebie.Batteli nadal oskarża Raven o kradzież dzieł z galerii Uffizi.Jednak bohaterka stawia czoła problemom.Czy w końcu Willam i Raven będą w końcu szczęśliwi?
   Cała powieść ma stworzoną ciekawą fabułę,którą otacza mrok i tajemniczość.Gotyckie elementy dodają tylko jej pikanterii.Pomysł na fabułę dość standardowy dwie kochające się osoby,które dzieli przepaść i walka o swoje szczęście.I osoby trzecie, które chcą przeszkodzić w miłości.Czytając powieść miałam wrażenie ,że powieść mogła skończyć się na pierwszej części.W tej jakby wszystko zostaję przeciągnięte,niemniej jednak jest wiele aspektów,które mogą zaciekawić czytelnika. Namiętność bohaterów i przepiękna sceneria to są wiele plusy powieści. Polecam serdecznie.


 Znalezione obrazy dla zapytania muza wydawnictwo

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza