wtorek, 16 maja 2017

Chłopak z innej bajki-Kasie West

Znalezione obrazy dla zapytania chłopak z innej bajki

Tytuł:Chłopak z innej bajki
Autor:Kasie West
Wydawnictwo:FEERIA

Data premiery:10 maja 2017
ISBN:978-83-7229-652-8
Okładka:miękka
Liczba stron:350
Moja ocena:4/6    Przychodzę do Was dziś z lekką powieścią o młodzieńczej miłości,w której przemykają wątki o rodzinnych tajemnicach i małych rozczarowaniach.
      Caymen to młoda siedemnastoletnia dziewczyna,która jest nieco zagubiona,nie mają jakiś większych marzeń.Jej cale życie kręci się wokół pracy w sklepie,gdzie wraz z mamą sprzedaje porcelanowe lalki.Sklep niestety nie przynosi wielkich dochód,a więc Caymen z całych sił stara się wyprowadzić z długów siebie i mamę.
    Caymen wychowuję samotna mama,dziewczyna nie za bardzo wie dużo odnośnie swoich rodzinnych korzeni,a tym bardziej kto jest jej ojcem.
Dziewczyna jest idealnym przykładem,że jedna chwila,jeden człowiek jest w stanie zmienić życie o 180 stopni.Pewnego dnia do sklepu z lalkami przyszedł,tajemniczy Xander.
    Xander to przystojny i bardzo bogaty chłopak,jest synem rodziców mających sieć hoteli.Chłopak jest zupełnym przeciwieństwem dziewczyny.Pierwsza rozmowa nastolatków nie przebiegła w cudownej atmosferze ,wręcz przeciwnie była pewna niedomówień kąśliwych komentarzy .To jednak nie przeszkodziło im,by nastolatkowie obdarzyli się bezgraniczną sympatią.Jak się potoczą dalsze losy bohaterów.Czy łączące ich przeciwieństwa są do przeskoczenia?
   W książce poznajemy dwóch bohaterów,którzy na pierwszy rzut oka nic nie łączy .Bogaty chłopak i dziewczyna,która musi się zmierzyć z problemami finansowymi.Z jednej strony luksusowy przepych z drugiej zaś skromne życie.Czy faktycznie dla Caymen bogaty chłopak jest z innej bajki?Tego niestety nie mogę zdradzić, ale sądzę,że książka Wasz zaskoczy.
   Plusem jest ciekawy pomysł na fabułę książki,jednak w książce jest też wiele rzeczy, do których się mogę przyczepić.W powieści nie znajdziemy szybkich zwrotów akcji,jeśli owe się pojawią ,od początku można wywnioskować, jakie będzie finalne zaskoczenie.Sama bohaterka momentami bywa za bardzo wrażliwa i chciała wręcz non stop być głaskana i pocieszana.
Książka na pewno nadaje się dla nastoletnich czytelników, bardziej wyrafinowani sympatycy literatury mogą być nieco zawiedzeni. Sięgnięcie po książkę zostawiam Wam do wyboru.Pozdrawiam serdecznie.Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu
Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo feeria
 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza