środa, 24 maja 2017

Lirogon-Cecelia Ahern

Znalezione obrazy dla zapytania Lirogon-Cecelia Ahern

Tytuł:Lirogon
Tytuł oryginalny:Lyreird
Autor:Cecelia Ahern
Wydawnictwo:AKURAT
ISBN:978-83-287-0661-3
Okładka:miękka ze skrzydełkami
Liczba stron:443
Moja ocena:4/6

Historia dzikiego serca,które bije w każdym z nas.

    Bycie kimś innym, nadzwyczajnym jest czymś pięknym. Wyróżnianie się talentem, sposobem bycia od pozostałych ludzi jest czymś zjawiskowym i przykuwającym uwagę innych szarych ludzi.I tak samo było z bohaterką o imieniu Laura.
   Salomon i Bob pracują nad filmem dokumentalnym na południowym zachodzie Irlandii o bliźniakach mieszkających na ranczu.Po śmierci jednego z braci wychodzi na jaw pewna tajemnica,która dotyczy Laury.
   Laura jest piękną spokojną młodą dziewczyną, żyjąca w swoim świecie.Świat,jaki sobie stworzyła, jest spokojny pełny natury i dźwięków.Dziewczyna na pozór nie jest zwyczajną dziewczyną, ale obdarzona talentem naśladowania dźwięków.Dziewczyna jest żywą ścieżką dźwiękową.
Mężczyźni pragną wykorzystać talent Laury i zachęcić do udziału w konkursie telewizyjnym.Czy Laura poradzi sobie w wielkim świecie?Odnajdzie się w miejscu, gdzie dźwięki są dla niej męczące i niezrozumiałe?
    Uwielbiam autorkę mam jej wszystkie książki i każda z nich czymś mnie zaskakuję.Warto pochwalić autorkę za sam pomysł na fabułę książki i stworzenie tak ciekawej bohaterki, jaką jest Laura.Autorka ukazuję jak bardzo mocno fałsz i zblazowany świat jest w stanie zniszczyć prawdziwą osobowość i talent.
  Autorka pokazała nam pełen wachlarz dźwięków i emocji bohaterki co czyni,że powieść staje się jedyna w swoim rodzaju.Lirogon to powieść,która wypełnia czytelnika pięknymi dźwiękami i pięknem.Polecam serdecznie.


Za egzemplarz recenzencki dziękuje wydawnictwu


Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo muza

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza