środa, 24 maja 2017

Pierwszy dotyk-Laurelin Paige

Znalezione obrazy dla zapytania Pierwszy dotyk-Laurelin Paige

Tytuł:Pierwszy dotyk
Tytuł oryginalny:First Touch
Autor:Laurelin Paige
Wydawca:Wydawnictwo Kobiece
ISBN:978-83-65506-58-0
Okładka:miękka
Liczba stron:537
Moja ocena:4/6Ekstatyczna ochota na mężczyznę,który może by twoim najgorszym wrogiem.


   Jest to druga powieść tej autorki,którą miałam okazję przeczytać.Jeśli chodzi o samą Laurelin Paige,jest autorką,która z niewielu potrafi napisać naprawdę mocny erotyk.Pisarka ma to do siebie,że nie przebiera w słowach,tworzy gorące wątki,które powodują rumieńce na twarzy,Przejdźmy jednak do samej książki.
     Główna bohaterka to Emily Wayborn,autorka musiała zadać sobie wiele trudu,by stworzyć tak skomplikowaną postać.Dziewczyna jest istną zagadką z pokręconą przeszłością,a jeszcze bardziej pokręcone podejście do świata i mężczyzn.
Emily jest osobą,która uwielbia wręcz sprawiać przyjemność mężczyzn,oni zaś wykorzystują jej naiwność.Mężczyźni na jej drodze lubią ją krzywdzić i robić rzeczy,jakie każda normalna kobieta nigdy by nie zrobiła.Jest bita,gwałcona i upokarzana,a ona sama tkwi w błędnym kole,nie potrafiąc powiedzieć dość.
    Jej życiu towarzyszy Amber,która tak samo jak Emily dogadzają mężczyzn.Emily dostaję niespodziewanie wiadomość od przyjaciółki.Nie było w niej nic złego, gdyby mały szczegół,który niepokoi Emily.Bohaterka postanawia skontaktować się z Amber,ta jednak przepadła jak kamień w wodę.Czy uda się odnaleźć bohaterkę?Czy żyje?
Emily zaczyna prowadzić grę z przystojnym i bogatym Reeve,ktróry powinien być,dla niej wrogiem staje się kimś więcej...
   Sądziłam,że książka będzie lekkim powabnym erotykiem,która ukaże kobiecość bohaterki.Zagłębiając się w powieść ,zmieniłam bardzo szybko zdanie.Moim skromnym zdaniem autorka pokazała bardzo mocny i wulgarny erotyk,który bardzo upokarza dwie główne bohaterki.D
    Dwie piękne,młode kobiety,które żyją tym,że ktoś ma nad nimi władze.Jak bardzo bohaterki musiały być zagubione by dość do momentu w życiu,w którym stwierdziły,że jedyną rzeczą, jaka potrafią to dawać przyjemność mężczyzną wykorzystując własne ciało.
Nawet po przeczytaniu książki nadal jestem w szoku, niektóre fragmenty książki są wręcz zadziwiająco ostre. Z niedowierzaniem dotrwałam do końca książki.Sadze,że jest to erotyk dla osób o mocnych nerwach.Polecam serdecznie.


Za egzemplarz recenzencki dziękuje wydawnictwu:Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo kobiece

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza