poniedziałek, 29 maja 2017

Teoria zakalca Dagny Przybyszewskiej-Anna Broda

Znalezione obrazy dla zapytania Teoria zakalca Dagny Przybyszewskiej-Anna Broda

Tytuł:Teoria zakalca Dagny Przybyszewskiej
Autor:Anna Broda
Wydawca:MUZA
Data premiery:19 kwietnia 2017
ISBN:978-83-287-0600-2
Okładka:miękka
Liczba stron:382
Moja ocena:5/6

    Dziś przychodzę do Was z recenzją polskiej autorki Anny Brody. Ciesze się,że w końcu mogę przeczytać polską twórczość.Sądzę, iż od pewnego czasu bardziej doceniamy amerykańskich autorów.Czasami warto sięgnąć po polską powieść, która w żaden sposób nie odbiega od zagranicznych powieści.A zatem co znajdziemy w polskiej powieści.
     Główna bohaterka Marta to młoda pisarka,przed którą niekoniecznie świat literacki stoi otworem.Po mimo,że Marta ma talent ,jej teksty nie są doceniane przez wydawnictwa.Coraz bardziej dziewczyna traci nadzieję na spełnienie swojego marzenia.
 Pewnego dnia dowiaduję się o przykrej i dziwnej śmierci osoby,która powinna być dla niej ważna. Niestety tak nie jest.Marta jest zmuszona wracać do rodzinnego Krakowa i zmierzyć z przeszłością.Czy uda się jej w końcu odnaleźć szczęście w życiu?Tego Wam nie zdradzę.
    Anna Broda to debiutująca pisarka. Powieścią Teoria zakalca Dagny Przybyszewskiej wkroczyła w dość dobry sposób w świat literacki.Autorka fantastycznie wykreowała bohaterów, jak i zdarzenia.W powieści były momenty,w których można było się pośmiać, jak i takie,w których pojawiał się smutek.Czytając powieść miałam wrażenie,że sposób pisania autorki jest bardzo dojrzały, mimo jej debiutu.Jestem wręcz ciekawa, czym jeszcze zaskoczy nas polska autorka.Polecam serdecznie. 

Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu
Znalezione obrazy dla zapytania muza wydawnictwo

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza